חדשות

  אפליקציות הקנאביס הטובות ביותר

  ממשק סמארטפון

  מהאפליקציה שתסייע לכם לבחור זן, דרך האפליקציה שתלמד אתכם איך לגדל בביתכם מריחואנה ועד האפליקציה שתבדוק עד כמה אתם מסטולים – קבלו את כל אפליקציות הקנאביס שכדאי לכם להוריד לפני שאתם מורידים שאכטה.

  תרבות צריכת הקנאביס הפכה בשנים האחרונות לגיטימית ומקובלת הרבה יותר מבעבר. הסטריאוטיפים השליליים על אוכלוסיית המעשנים הולכים ונעלמים, ועל כך תעיד הלגליזציה במדינות שונות בעולם (מתי זה יקרה גם אצלנו?). עם התחזקות מעמדו של הקנאביס, נוצרו להן אפליקציות שונות המקדשות את העשב המופלא הזה.

  אם אנחנו היינו יכולים להמציא כל אפליקציה, היינו ממציאים כזו שמייצרת לנו קנאביס בלחיצת כפתור. החומר יגיע ישירות אלינו דרך הסמארטפון במהירות ובאיכות מעולה, מבלי לחפש מוכר בטלגראס או לטוס לקופי שופס באמסטרדם. עד שזה יקרה, אספנו לכם כמה אפליקציות קנאביס מוצלחות אחרות.

  אפליקציית MassRoots

  האפליקציה הזו אידיאלית עבור מגדלי הקנאביס הביתיים. היא מספקת לכם מדריכים לגידול ביתי עם שפע של מידע על צמח הקנאביס ועל גידולו. בעזרת MassRoots תוכלו לנהל יומן מעקב אחר הצמחים שלכם בשלבים השונים של הגידול, תוך דגש על תנאי הגידול האופטימליים עבורם כמו טמפרטורה, אור, פחמן דו חמצני וחומרים מזינים.
  האפליקציה זמינה באייפון ובאנדרואיד.

  אפליקציית Leafly

  אפליקציה זו היא מעין אנציקלופדיה לקנאביס. יש בה מסד נתונים רחב על זני הקנאביס השונים, כולל ההשפעות והתסמינים, כך שתוכלו לדעת מראש איזה זן כדאי לכם לצרוך. בנוסף, האפליקציה ממליצה לכם על יינות שישתלבו עם זני הקנאביס (ואנחנו חשבנו שהקנאביס משתלב רק עם במבה). עוד תמצאו כאן חדשות בתחום הקנאביס וביקורות משתמשים על הזנים השונים.
  האפליקציה זמינה באייפון ובאנדרואיד.

  אפליקציית Weed Scale 4.20

  אם אתם לא כל כך סומכים על הספק שלכם ואין לכם משקל דיגיטלי בבית, כדאי שתורידו את האפליקציה הזו. Weed Scale 4.20 מאפשרת לכם לשקול את הקנאביס ולדעת באופן מדויק אם רימו אתכם.
  האפליקציה הזו זמינה להורדה באנדרואיד בלבד.

  סטלנים

  אפליקציית Duby

  אם אתם מעוניינים להכיר צרכני קנאביס אחרים מכל העולם, זו האפליקציה בשבילכם. Duby היא מעין רשת חברתית למעשנים והיא מאפשרת למשתמשיה להעלות תמונות וסרטונים של הקנאביס שלהם ושל עצמם וליצור קשר אחד עם השני בהודעות פרטיות. מי יודע? אולי דרך האפליקציה הזו תמצאו אהבה ותצאו לדייט שכולו מאנץ׳.
  האפליקציה זמינה באייפון ובאנדרואיד.

  אפליקציית PotBot

  זו האפליקציה שכל מטופל בקנאביס רפואי חייב במכשיר הסמארטפון שלו. PotBot מסייעת לכם להתאים את זן הקנאביס בהתאם למצבכם הרפואי. האפליקציה מתבססת על מחקרים רפואיים הקיימים בעולם ומספקת המלצה לזן הקנאביס בהתאם למחלה ולתסמינים שלכם. חשוב לציין שהאפליקציה לא מהווה תחליף לייעוץ רפואי, ולא – היא לא מעניקה מרשמים.
  האפליקציה זמינה באייפון ובאנדרואיד.

  אפליקציית My Canary

  אז נכון שכיף לעשן, אבל לקנאביס יכולות להיות השפעות לא ממש חיוביות על הביצועים שלנו. אז לפני שאתם ניגשים למשימות מורכבות כמו רכיבה על אופניים או קריאת הספר ״מלחמה ושלום״, כדאי לכם להשתמש באפליקציית My Canary שתבדוק עד כמה אתם ב״היי״. האפליקציה כוללת מבחני איזון, זיכרון, זמן תגובה ותפיסת זמן והיא מעין המבוגר האחראי שיגיד לכם – עזבו, אתם מסטולים מדי. לכו לישון.
  האפליקציה זמינה באייפון ובאנדרואיד.

  רשת טלגראס הפועלת באמצעות אפליקציית טלגרם

  כמובן שלא יכולנו לסיים את הכתבה בלי לציין את טלגראס. הרשת להפצה ומכירה של קאנביס בישראל, מופעלת באמצעות אפליקציית טלגרם בה המסרים מוצפנים ונשמרים בסודיות. היא מאפשרת לכם לנהל משא ומתן עם ספקים ולרכוש באופן אנונימי את הסם הנחשק. חוץ מזה, תוכלו למצוא בה ביקורות על איכות החומר ועל הסוחרים ודיונים על לגליזציה. יזם טלגראס, הישראלי עמוס דב סילבר, נעצר לאחרונה יחד עם עוד 42 בכירים בארגון, על כך שהפרו את פקודת הסמים המסוכנים.

  לאחר שלא נמצאו ראיות לביצוע הפשע, סילבר ו-20 בכירים אחרים שוחררו ממעצר. טלגראס ממשיכה לפעול ולהיות הפלטפורמה היחידה לרכישת קנאביס שאינו רפואי, זאת לפחות עד שתהיה לגליזציה בישראל.
  האפליקציה זמינה באייפון ובאנדרואיד.

  אני רוצה מנוי למגזין הנהדר שלכם!

  עקבו אחרינו